بهترین وکیل خانواده در تهران

وکیل خانواده سرکار خانم زهرا اشرفی قهی

یکی از انواع وکیل وکیل خانواده می باشد. مهم ترین و اساسی ترین رکن در زندگی اجتماعی هر فرد خانواده وی می باشد. در واقع می توان گقت که خانواده از نهاد های مقدس در همه ادیان الهی می باشد. خانواده محل پرورش و رشد کودکان و همچنین آرامش زوجین می باشد. پس انتحاب بهترین وکیل نقش مهمی را در سرنوشت افراد دارد.دفتر حقوقی خانم زهرا اشرفی قهی در تلاش است که بهترین خدمات را در ضمینه وکیل خانواده ارائه کند. جهت مشاوره تلفنی کلیک نمایید.

بهترین وکیل خانواده کیست؟

با افزایش اختلاقات و مسائل، مخصوصا اختلافات خانوادگی، بسیاری از افراد درگیر به دنبال وکلای با تجربه و متخصص در این زمینه هستند. بهترین وکیل خانواده کدام است؟ سوال های رایجی است که اکثر این افراد در جستجو پاسخ آن ها می باشند. پس اولین قدم این است که بیاموزیم وکیل خوب چه وظایفی دارد و چه کارهایی باید در طول وکالتش انجام دهد.

برای این که خانواده به اهداف خود برسد، هر یک از افراد دارای وظایفی می باشند، در راستای پیشبرد هدف خانواده هر یک از اعضای خانواده در مقابل یکدگیر دارای تکالیف و حقوقی می باشند. برای همین منظور، دانش حقوق قوانینی را وضع نموده است که این وظایف را در خانواده قاعده مندتر کرده است.

بهترین وکیل خانواده - وکیل طلاق-
وکیل

وکیل خانواده آگاهی کاملی درباره مسائل حقوقی راجع به خانواده از جمله خواستگاری، ازدواج، انواع ازدواج، تعهدات مالی و غیرمالی زوجین نسبت به یکدیگر، مهریه، نفقه، تعهدات زوجین نسبت به فرزندان، ریاست امور خانواده، طلاق و انواع آن، رجوع از طلاق، عده، و مسائلی از این دست دارد.

نکته مهمی که دررابطه با وکیل خانواده وجود دارد این است که وکیل خانواده، نه تنها در دعاوی راجع به خانواده، بلکه در مشورت دادن و به عنوان یک مشاور نیز می‌ تواند به افراد کمک کند.

بهترین وکیل خانواده سرکار خانم زهرا اشرفی قهی
وکیل

نکته قابل ذکر این است که وکیل خانواده در هنگام انعقاد عقد ازدواج هم می‌تواند به عنوان نماینده و وکیل موکل خود، اموری که به وی محول شده است را انجام دهد.

همانطور که قبلا بیان شد تمامی وکلا دانش و تحصیلات لازم را دارند و می توانند در هر زمینه حقوقی وکالت را قبول کنند. نکته ای که در انتخاب وکیل اهمیت دارد این است که فرد وکیل باید در این زمینه تجربه کاری موفق و آشنایی و تسلط بیشتری داشته باشد. به طور کلی هر شخصی می‌تواند با آگاهی از قوانین، به تنهایی پیگیر حقوق قانونی خویش باشد؛ اما گاهی اوقات به دلیل پیچیدگی قوانین و نیز وجود همان رویه‌ های عملی که معمولاً دور از چشم مردم است، بهره‌گیری از خدمات مشاور می‌تواند کارسازتر باشد. در همین راستا، سرکار خانم زهرا اشرفی قهی آماده ی ارائه ی انواع خدمات حقوقی به شهروندان در مسائل راجع به حقوق خانواده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *